Referencje

 

BANK PKO S.A. 
W imieniu Banku Pekao SA serdecznie dziękujemy za zorganizowanie spotkania. Opinia była jednogłośna – najlepszy do tej pory organizowany wyjazd. Uczestnicy spotkani byli bardzo zadowoleni, jedynie pogoda nie dopisała, ale to już siły wyższe. I przepraszam za przeciągnięcie kuligu - to z kolei nasza „siła wyższa”.

 

PZU 
Pragniemy wyrazić ogromne uznanie dla Dyrekcji oraz personelu Hotelu Vestina *** w Wiśle Malince za jakość świadczonych usług. W ciągu kilku ostatnich lat mieliśmy okazję przekonać się o wysokiej jakości obsługi klienta, która stanowi priorytet dla personelu hotelu. 
Szkolenia, które do tej pory przeprowadziliśmy w Hotelu Vestina ***, zorganizowane były w sposób profesjonalny, oparty na indywidualnym zaangażowaniu wszystkich pracowników, co w praktyce oznaczało fachową i pełną zaangażowania obsługę. 
Hotel Vestina *** wyróżnia się smaczną kuchnią i zapleczem konferencyjnym.
Kierownik Zespołu Kadr i Szkolenia 
Anna Cofała

 

WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ 
Pracownicy Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem i Organizacji Produkcji Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej współpracują od kilku lat z Hotelem Vestina w Wiśle organizując konferencje naukowe. Pragniemy zarekomendować Hotel jako profesjonalnego usługodawcę, którego wyróżnia: sprawna, kompetentna i przyjazna obsługa, wyśmienita kuchnia, najnowsze wyposażenie, rzetelność w realizacji powierzonych zadań związanych z obsługą konferencji. 
Z poważaniem 
Pracownicy Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem i Organizacji Produkcji

 

ORIENTEERING 
Pragniemy wyrazić uznanie dla Hotelu Vestina w Wiśle w zakresie świadczenia usług noclegowych i gastronomicznych dla naszych klientów. 
W ciągu ostatnich kilku lat współpracy mieliśmy okazję przekonać się o profesjonalnej obsłudze, zaangażowaniu pracowników oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta, co sprawiło, że bez wątpienia jest to obiekt godny polecenia zarówno dla grup biznesowych, jak i klientów indywidualnych. 
Z poważaniem Rafał Świątkowski

 

Fundacja Ronalda S. Laudera      
Hotel Vestina został przez nas wybrany ze względu na lokalizację, otwartość kierownictwa  do współpracy z organizatorami pobytu, łatwość nawiązywania  kontaktów i elastyczność w  dostosowaniu hotelu i obsługi do indywidualnych i czasem niestandardowych potrzeb  gości korzystających z pobytu w tym Hotelu. 
Nasze kolejne przyjazdy utwierdziły nas w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru.
Dorota i Baruch Ciesielscy 
Fundacja Ronalda S. Laudera

 

PLUS 
Witam, 
chciałam serdecznie podziękować za świetną organizację, wspaniałą opiekę oraz wzorową współpracę w przygotowaniu naszego spotkania wigilijnego. 
Jestem przekonana, że to dopiero początek naszej współpracy :) 
Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem organizacji i zespołu, który Państwo stworzyli. Nic nie było dla Państwa problemem. Prośba o cokolwiek, od razu była realizowana. 
Serdecznie gratuluję takich Pracowników. 
Pozdrawiam! 
Agnieszka Kisiołek 

 

INSTYTUT ODLEWNICTWA 
Instytut Odlewnictwa w Krakowie pragnie niniejszym wyrazić sowa uznania i podziękowania dla kierownictwa i całego personelu Hotelu Vestina w miejscowości Wisła- Malinka. Instytut dwukrotnie korzystał z usług wymienionego Hotelu.
W obu przypadkach na szczególną uwagę zasługuje doskonała organizacja obu spotkań. Dzięki fachowej, miłej i rzetelnej obsłudze obie konferencje przebiegały bez żadnych, najmniejszych nawet zakłóceń.
Pisząc te słowa mamy nadzieję, że zachęcą one kolejnych Klientów do złożenia wizyty w Hotelu Vestina w Wiśle Malince i skorzystania z profesjonalnych usług świadczonych przez Kierownictwo i Personel Hotelu. 

Centrum Informacji i Promocji 
Kierownik Joanna Madej 

 

Chrześcijańska Fundacja Życie i Misja pragnie bardzo serdecznie podziękować za możliwość zorganizowania konferencji szkoleniowej.
Hotel Vestina oraz jego obsługa spełniły nasze oczekiwania pod każdym względem. Personel hotelu był bardzo życzliwy i profesjonalnie wywiązywał się ze swoich obowiązków.
Z poważaniem 
Henryk i Alina Wieja

 

 

 

Zarezerwuj pobyt on-line