Konferencje

Serdecznie zapraszamy do organizowania konferencji w Wiśle, szkoleń, zjazdów oraz seminariów, w organizacji których się specjalizujemy.

Z przyjemnością dopasujemy swoją ofertę do Państwa potrzeb, począwszy od doboru odpowiedniej sali, wyposażenia technicznego, kompozycji menu po kompleksową obsługę.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy trzy sale konferencyjne:

  • klimatyzowaną salę konferencyjno-bankietową Grande o powierzchni 200m2, która znajduje się na parterze budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, wyposażoną w nagłośnienie, mównicę, ekran, projektor multimedialny, flipchart oraz rzutnik folii. Sala ta posiada możliwość podziału na dwie mniejsze niezależne sale konferencyjne za pomocą ściany mobilnej - wówczas każda ma powierzchnię 100m2.
  • małą salę Piccolo, w której organizujemy nie tylko szkolenia czy konferencje, ale również, ze względu na jej kameralny charakter mniejsze przyjęcia rodzinne; sala wyposażona jest w ekran, projektor multimedialny i flipchart.

Obie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu.
Aby Państwa konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe było w pełni profesjonalne przygotowaliśmy szeroką ofertę przerw kawowych, obiadów, kolacji, bankietów, a także zajęć teambuildingowych i atrakcji wieczornych.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom i sprawić, aby zorganizowane u nas konferencje w Wiśle odbyły się na w pełni profesjonalnym poziomie. 

Zobacz Hotel Vestina *** w serwisie salebiznesowe.pl

Monika Szturc
Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
tel. 600 293 764
e-mail: mszturc@hotel-vestina.pl

Anna Szubryt
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
e-mail: aszubryt@hotel-vestina.pl
tel. 33 855 55 40, 33 855 55 53

Zarezerwuj pobyt on-line