Kawiarnia

W kawiarni hotelowej polecamy wyśmienitą włoską kawę w różnych wydaniach. Serwujemy pyszne własne wyroby cukiernicze, dania z karty oraz wyszukane drinki. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, która zadowoli podniebienia najbardziej wymagających milusińskich.

Karta win

Wina białe

Vina Oria Macabeo/ D.O. Carinena, Covinca, Hiszpania (białe wytrawne)
Wino o subtelnej wytrawności i przyjemnym słomkowym kolorze. Wyczuwalne aromaty owoców tropikalnych, bananów i cytryny podkreślone akcentami kwiatowymi. W smaku świeże i tłuste, dające uczucie owocowej obfitości.
10,00 PLN/ 150 ML, 40,00 PLN/0,75 L

Burg Layer Schlosskapelle / Niemcy (białe półwytrawne)
Wino owocowe i delikatnie korzenne, zachwyca aromatem jabłek i moreli w połączeniu z nutami muszkatu i pomarańczy. W smaku bogate, pełne owocowych treści, z dyskretnie pikantnym posmakiem. Na podniebieniu delikatna gra słodyczy i kwasowości, zapewnia orzeźwienie i harmonię.
70,00 PLN/0,75 L

Muscat d'Alexandrie /WO Western Cape, RPA (białe słodkie)
Wino o jasnej i przejrzystej barwie, o aromacie cytrusowo-kwiatowym (cytryna, nektarynka), wyczuwalna również brzoskwinia, morela i delikatne  kwiaty. W smaku wspaniała świeża, owocowa słodycz dojrzałych winogron. Wino harmonijne i delikatne.
70,00 PLN/0,75 L

Charles de Beaucour / Dolina Loary, Compagnie Francaise des Grands Vin
Wino musujące, półsłodkie, białe o złotej barwie i delikatnym, długotrwałym musowaniu drobnymi bąbelkami. Dobrze zrównoważone o owocowym łagodnym smaku z nutą miodu.
40,00 PLN/0,75 L

Wina czerwone

Fair Winds / Dolina Maipo, Chile (czerwone wytrawne)
Wino o głebokim wiśniowym kolorze z purpurowym blaskiem, o zapachu malin, jeżyn, śliwy, waniliii i drzewa. W smaku krągłe, dobrze zbalansowane z subtelnymi taninami. Na końcówce wyczuwalne nuty soczystych wiśni, mailin i śliwy.
70,00 PLN/0,75 L

Vina Oria Tempranillo / D.O. Carinena, Covinca, Hiszpania (czerwone wytrawne)
Wino o subtelnej wytrawności i bardzo intensywnym czerwonym kolorze, z zaskakującymi aromatami soczystych malin i dojrzałych jeżyn. W smaku świeże, owocowe, o dobrej strukturze, z przyjemnie zbalansowaną kwasowością.
10,00 PLN/ 150 ML, 40,00 PLN/0,75 L

Chevalier de Bayard / IGP I'Aude, Francja (czerwone półwytrawne)
Wino o intensywnym rubinowym kolorze. Wyczuwalne aromaty dojrzałych ciemnych owoców, nuty przypraw, tytoniu na zakończeniu. W smaku owocowe z delikatnym posmakiem przypraw. Gładkie garbniki, długie przyjemne wykończenie.
70,00 PLN/0,75 L

Charme de Jeunesse / IGP Ile de Beaute Francja (czerwone słodkie)
Wino o rubinowej barwie, aromacie owoców leśnych, głównie jeżyn, dzikiej maliny, a także wiśni i czereśni. Smak wyraźnie owocowy – na początku wiśnia i owoce leśne, następnie suszona śliwka, na zakończenie przyprawy.
70,00 PLN/0,75 L

Zarezerwuj pobyt on-line