GABINET DIETETYCZNY

★★★

Zapraszamy do naszego Gabinetu Dietetycznego prowadzonego przez Pana Macieja Wójcika.
Korzystać z niego mogą zarówno Goście Hotelowi jak i Klienci spoza hotelu.

Dietetyk Kliniczny Maciej Wójcik

W zawodzie pracuje od 2015 roku. Absolwent Krakowskiej Akademii na kierunku Dietetyka Kliniczna. Kontynuuje kształcenie podyplomowe z zakresu Dietetyki Klinicznej. Pasjonat sportów sylwetkowych.

 

ZAKRES USŁUG:


- konsultacje w zakresie oceny stanu odżywiania
- indywidualne diety redukujące masę ciała lub modyfikujące jego proporcje
- diety bogato energetyczne w niedowadze
- diety w poszczególnych jednostkach chorobowych
- żywienie dzieci
- żywienie kobiet w ciąży
- żywienie sportowców

 

pokoje Wisła - Hotel Vestina
restauracja Wisła - Hotel Vestina

PIERWSZA KONSULTACJA DIETETYCZNA OBEJMUJE:


- Wywiad żywieniowy z ostatnich 24-godzin – pozwala określić nawyki i preferencję żywieniowe. Stanowi podstawę do skomponowania diety indywidualnie dobranej pod względem ilościowym i jakościowym. Umożliwia zlokalizowanie błędów żywieniowych i wyeliminowanie ich.
- Badanie analizatorem składu ciała. Pomaga określić: masę ciała, % tkanki tłuszczowej, nawodnienie organizmu uwzględniając każdą partię ciała. Ponadto zostaną dokonane pomiary wzrostu i obwodów ciała. Obliczenie wskaźników BMI, WHR i należytej masy ciała.
- Analiza wyników badań biochemicznych, pomiar glikemii. Wskazane jest okazanie posiadanej aktualnej dokumentacji diagnostycznej i ewentualnie leczniczej przy pierwszej wizycie, jak również dotychczas przebyte diety. 

 

Po pierwszej wizycie dietetyk przeanalizuje zebrane dane i na ich podstawie ułoży indywidualnie dobrany plan żywieniowy. Otrzymują Państwo również wskazówki jak unikać błędów żywieniowych w diecie jak i po jej zakończeniu. Dodatkowo Dietetyk załącza listę produktów spożywczych, które są zalecane oraz tych, które należy spożywać w ograniczonych ilościach lub całkowicie wykluczyć. Dla ułatwienia wprowadzenia nowego modelu żywienia w pierwszych tygodniach dietetyk przygotowuje menu na okres 2 tygodni. Wraz z dieta otrzymają Państwo specjalnie przygotowany informator zawierający pełny opis oraz listę zakupów na poszczególne dni. Lista przepisów potraw znajdujących się w jadłospisie ułatwia samodzielne prowadzenie diety. Następne spotkania służą kontroli prowadzonej diety oraz ewentualnym modyfikacjom.

 

Rezerwacji można dokonać poprzez recepcję hotelu
lub pod nr: tel:660704534 mail: kontakt@w-med.com.pl